Īslaicīgā notikumu kafejnīca ”Radi Māras ezeru” 2019

Īslaicīgā notikumu kafejnīca ”Radi Māras ezeru” 2019
07/05/2019 Pārdaugavas radošais centrs

Laba mūzika, kino, laivas, garšīgi ēdieni, atpūta – tas ir kūrorts pilsētā! Un tieši tādu Māras dīķi un tā apkaimi mēs gribam redzēt!

Jau trešo gadu Pārdaugavas radošais centrs ar saviem draugiem un partneriem Pārdaugavas svētku laikā rīko radošo notikumu kafejnīcu, apdzīvojot skvēriņu pie Ojāra Vācieša muzeja. 2019. gadā pasākums kļūst vēl košāks un garšīgāks, jo mums pievienojas jauni draugi – Street Food Latvia un RISEBA.lv.

Viens no atmiņu stāstiem, ko cilvēki stāsta par Arkādijas parka un Māras dīķa apkaimi 20 gadsimta sākumā un vidū ir āra kino seansi un visa vasaras romantika, kas ap tiem saistījusies. Tādēļ šogad mūsu notikumu kafejnīcā šim vēlamies pievērst mūsu uzmanību. RISEBA kino teltī visas dienas garumā būs vērojamas latviešu filmas – studentu radītie jaundarbi, filmas par Pārdaugavu, kā arī īpaša dāvana mūsu apmeklētājiem – 2 jaunā latviešu kino dižpārdokļa – A. Vidulejas filmas “Homo Novus” seansi. “Homo novus” pasākumā nav izvēlēts nejauši – tieši fimā atspoguļotais laiks un sabiedrība ir tie, kurus gribas atsaukt atmiņā runājot par Māras dīķa un Arkādijas parka apkaimi. Inteliģences un kultūras cilvēku pulcēšanās vieta, dzīvā mūzika siltos vasaras vakaros, labs vīns un karsta kafija, sarunas un atpūta uz ūdens – tādu to atkal vēlamies redzēt!

No plkst. 12.00 līdz 23.00 mūsu kafejnīcā dzīvā mūzika jauno profesionāļu izpildījumā (kino mūzika, body percussion, džezs, klasika), zaļās darbnīcas ar Rīgas Dabaszinību skola, plkst 14.00 balansa ritenīšu, skrejriteņu un mazo riteņu vienības brauciens jaunākajiem pārdaugaviešiem. Būs iespējams arī apdzīvot ūdeni, nomājot laivas un SUP dēļus izbraucienam pa Māras ezeru. Vēl apmeklētājus gaidīs garšīgs vīns, ēdieni un uzkodas kopā ar Street Food Latvia un vēl dažādi jauki notikumi, kuri palēnām pāraugs Muzeju naktī un aicinās pie mūsu draugiem Ojāra Vācieša muzejā un Jāņa Akuratera muzejā pēc plkst. 23.00.

Atbalsta – Very Berry, RISEBA, Gemoss, Dienas Deva, DGR Baltic