Zaļi dzīvot Āgenskalnā

Zaļi dzīvot Āgenskalnā
05/04/2019 Pārdaugavas radošais centrs

Šodienas vides piesārņojums vairs nav apšaubāma problēma un, lai veiktu pārmaiņu uz labāko pusi, Pārdaugavas radošais centrs kopā ar Āgenskalna tirgu 13. un 14. aprīlī aicina apkaimes iedzīvotājus un viesus piedalīties dažādās aktivitātēs, kas veicina videi draudzīgāku dzīvesveidu.

‘’Zaļi dzīvot Āgenskalnā’’ divu dienu programmā ir tirgošanās, izmantojot daudzreiz lietojamu iepakojumu vai iztiekot bez tā, lekcijas, diskusijas un prezentācijas, praktiskas darbnīcas, zero waste jeb bezatkritumu kafejnīcas un citas aktivitātes, kas ļaus spert soli tuvāk zaļākam Āgenskalnam.

Pasākuma kulminācija – brīvā iepakojuma skapja atklāšana. Tā būs vieta, kur ikvienam atstāt sev nevajadzīgo iepakojumu (burkas, pudeles, maisiņus) brīvai tirgus apmeklētāju izmantošanai. Skapis tiks apgleznots, izmantojot pasākuma atbalstītāju SIA Tikkurila Green Line līnijas krāsas. Tā māksliniecisko atdzimšanu kopā ar kopienas iedzīvotājiem veiks NMV J. Rozentāla mākslas skolas audzēkņi. Abu dienu garumā notiks auduma maisiņu šūšanas darbnīca, kurā lietderīgi izmantot vecos audumus un iegūt iepirkumiem noderīgu iepakojumu, kā arī zero waste kafijas skrubja darbnīca.

Piedalīties aicināts ikviens, ņemot līdzi savus traukus un maisiņus, lai arī mājās varētu aiznest daļu garšīgā, praktiskā un jaunatklātā!

Seko līdzi jaunumiem šeit – https://www.facebook.com/events/434397053972960/