Jaunumi Āgenskalna tirgū

Jaunumi Āgenskalna tirgū
03/03/2019 Pārdaugavas radošais centrs

Atnākot pavasara vēstnesim martam, Āgenskalna tirgū gaidāmi aizraujoši pasākumi, svaigu tulpju pievedums, turpinās krāmu tirgus darbošanās, kur savu veco iespējams padarīt par kāda jauno un vajadzīgo. Vislielākais jaunums ir izmaiņas darba laikā – tagad no ceturtdienas līdz svētdienai tirgus vārtus ver jau plkst. 9.00 un gaida vietējo labumu tīkotājus līdz plkst. 17.00.

PAVASARA SVEIKŠANA AR ZIEDIEM UN SALDUMIEM

Gaidot pavasari, 7. un 8. martā tirgū būs iespējams iegādāties dažādus ziedus un saldumus.

Svarīgi – ziedu tirgus darbosies arī vēsturiskajās vietās ārpus tirgus laukuma, pie ēkas fasādes Bāriņu ielas pusē.
Darba laiki:
07.03. tirgus pagalmā: 9.00 – 17.00 + tirgus ārpusē 17.00 – 21.00
08.03. tirgus pagalmā: 9.00 – 19.00 + tirgus ārpusē no 6.00 līdz pēdējai tulpei

KRĀMNIEKS

Turpinot iesākto tradīciju, 17. martā Āgenskalna tirgū notiks lielais pavasara krāmu tirgus, kas pulcēs antīku lietu krājējus, apkaimes bērnus, seniorus, suņus un Street Food busiņus.

Krāminiekā būs iespējams atrast labāko riteni pavasara braucieniem, pārvērst veclaiku koferi par interjera dekoru, pielaikot smalkas dāmu platmales un 90. gadu kombinezonus un uztaisīt foto ar filmiņu fotoaparātu pie kādas no retro mašīnām. Tikmēr varēs piesēst uz terases ar karstu nūdeļu woku un apēst tirgū iegādātus augļus vai svaigi ceptas smalkmaizītes.

Vairāk informācijas par jaunumiem šeit.

URBĀNĀS KULTŪRAS FESTIVĀLS

28. aprīlī pirmo reizi Daugavas kreisajā krastā norisināsies Urbānās kultūras festivāls, kas pulcēs BMX, skeitborda un kendamas entuziastus un atbalstītājus. Ar šo festivālu atklāsim ekstrēmā sporta vasaras sezonu Latvijā.

 

Pavasarī Āgenskalna tirgus gaida jaunus tirgotājus. Piesakies, rakstot uz agenskalnatirgus@gmail.com vai zvanot uz 24874939!