Jaunumi DIRTY DEAL TEATRO

Jaunumi DIRTY DEAL TEATRO
01/12/2018 Pārdaugavas radošais centrs

Jaunums teātra repertuārā ir izrāde – eksperimentāli terapeitisks ceļojums PIRAMĪDA. Tās laikā katram izrādes dalībniekam, mēģinot ierobežot kanoniskās cilvēka pamatvajadzības, tiek dota iespēja noteikt savu “laimes līmeni”.

Vēl iespējams iegādāties biļetes uz 1. decembra izrādi plkst. 19.00 un nākamās izrādes gaidāmas 27. janvārī.

Pirmizrādē viesojās LTV Panorāma: https://www.youtube.com/watch?v=au6XacaKj6o

Decembris ir pārsteigumu un jauku mirkļu mēnesis, tādēļ Dirty Deal Teatro saviem skatītājiem piedāvā iespēju 3. un 4.decembrī BEZ MAKSAS apmeklēt Nowy Teatr (Polija) Eiropā atzīto un apbalvojumiem bagāto izrādi “One Gesture”.  Tā ir izrāde par zīmju valodām un par to, kā mēs komunicējam ar pasauli – ar tās daļu, kas dzird un otru – kas ir Nedzirdīga. Kā darbojas savstarpējā komunikācija?

Izrādes notiks Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā “Zirgu pasts”, Dzirnavu ielā 46.

Ieejas biļetes ir iepriekš jāizņem Biļešu paradīzes kasēs.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/2255417058022795/

Sākoties jaunam mēnesim, klāt ir arī jaunais mēneša piedāvajums – biļetes uz izrādi ”Zvērīgā mīla” – 7 eur.*

*Iegādājies biļetes www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīzes kasēs, izvēlies studentu atlaidi, un, nākot uz uz izrādi, pie biļešu pārbaudes nosauc paroli – ZVĒRI ZIEMĀ . Ir iespēja biļetes pirkt arī uz vietas pirms, bet informējam, ka vietu skaits ir ierobežots. Kā arī – īpašais piedāvājums attiecas tikai uz 9.decembra izrādi.

 

 

 

DDT  īpašu prieku šogad sagādāja Spēlmaņu nakts ceremonija, jo izrāde ”Dvēseļu utenis” (režisore Inga Tropa) ir ieguvusi tādus titulus kā gada mazas formas izrāde un Grand Prix – labākā gada izrāde, kā arī pirms pāris nedēļām starptautiskās žūrijas simpātiju balvu! Šis ir milzīgs notikums nevalstisko teātru vēsturē.

Lai noskatītos šo izrādi, nedaudz jāpaciešās, jo šobrīd repertuārā esošās izrādes ir izpārdotas, bet iesakām sekot līdzi informācijai šeit: http://dirtydealteatro.lv/repertuars/.

Foto: Kobas Laksa, Jānis Amoliņš