DIRTY DEAL TEATRO oktobra programma

DIRTY DEAL TEATRO oktobra programma
02/10/2018 Pārdaugavas radošais centrs

No centra uz Āgenskalnu atceļojis un vietējā kopienā nu jau lieliski iedzīvojies neatkarīgais teātris Dirty Deal Teatro aicina apmeklēt izrādes visiem vecumiem savā baltajā namā Talsu ielā 1.

No oktobra DDT repertuārā atgriežas Andra Kalnozola izrāde ”Bendzīnvīrs” – stāsts par skrandainu, pa dažādiem Latvijas bendzīntankiem klaiņojošu vīru, kas elpo benzīnu un daudz smejas. Ik pa laikam viņš tiek noķerts un arestēts, taču arvien pamanās izbēgt un nokļūt savā – pārsteidzošiem tēliem un notikumiem pilnā – pasaulē.

Kara drāma virtuvē ”Dvēseļu utenis” nominēta astoņās šī gada ”Spēlmaņu nakts” kategorijās. Režisores Ingas Tropas un dramaturģes Justīnes Kļavas veidotā izrāde vēstīs par sešiem Latvijā dzīvojošiem studentiem, kuru likteņus izšķir nevis valsts ģeopolitiskā atrašanās vieta starp rietumiem un austrumiem, bet gan šīs paaudzes atrašanās laikā starp sabiedrībā neatrisinātiem pagātnes konfliktiem un neziņu par nākotni.

Režisora Mārča Lāča, rakstnieka Jāņa Joņeva un publicistes Anetes Konstes radošajā sadarbībā tapušais bestiārijs ”Zvērīgā mīla” ir izrāde  ar dzīvniekiem, kuri valda pār mūsu prātiem. Izrādes galvenos varoņus  (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākās attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības, asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm un meistarīgi spēlējoties ar  vērisko cilvēkā un cilvēcisko zvērā.

Dirty Deal Teatro bērnu izrāžu programma „Šmulītis” oktobrī piedāvā Ingas Tropas izrādi „Baltā grāmata”, kas bērniem ļauj piedzīvot ceļojumu no mūsdienām uz 19.gadsimta laukiem, un Kārļa Krūmiņa izrādi zinātkāriem bērniem „Lidojošais šķīvītis” par to, kas vēl bez mums atrodas visumā.

 

Tiekamies Dirty Deal Teatro, Talsu ielā 1, Āgenskalnā!
Plašāka informācija pieejama: http://dirtydealteatro.lv/
Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/venues/venue/1159