Pārdaugavā viesosies starptautiska koncerttūre ”BALTIJAS VOKĀLIE STĀSTI”

Pārdaugavā viesosies starptautiska koncerttūre ”BALTIJAS VOKĀLIE STĀSTI”
30/09/2018 Pārdaugavas radošais centrs

10. oktobrī Ojāra Vācieša muzeju par pieturvietu izvēlējusies starptautiska jauno mūziķu kompānija – solisti no visām Baltijas valstīm (Kristians Krievāns (LV), Kadri-Liis Kukk (EST),Rasa Dzimidaitė (LT)) un britu pianists Jamie Loftus, kas, iepazinies ar Baltijas akadēmisko mūziku, uzreiz tajā iemīlējās. ”Baltijas vokālie stāsti” nu jau apceļojuši Tallinu, Klaipēdu, Ventspili, Tukumu un citas vietas. Šobrīd komanda aktīvi gatavojas koncertiem Latvijā (10. oktobrī Rīgā un 11. oktobrī Ādažos).

Ceļojumu Baltijas skaņu ainavā veidos Marta Sāra, Jāzepa Vītola, Baļus Dvarionas un citu izcilu Baltijas komponistu mūzika, savienojumā ar tradicionālās kultūras elementiem, izceļot visu Baltijas valstu īpašās kultūras vērtības.

Programmu papildinās mūsdienīgas videoprojekcijas un pēc koncerta mākslinieki piedāvā neformālu sarunu ar iespēju uzdot jautājumus par viņu ceļu no mūzikas skolas līdz Baltijas koncerttūrei, starptautiskai muzikālai sadarbībai un akadēmiskās mūzikas nozīmi viņu dzīvēs.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1054884231346049/

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/68025

Attēlā: Mūziķi pēc pirmā kopīgā koncerta Igaunijā (no kreisās – Jamie Loftus, Kadri-Liis Kukk, Rasa Dzimidaitė, Kristians Krievāns)