Labdarības koncerts Ieskaties sirdī

Labdarības koncerts Ieskaties sirdī
07/05/2018 Pārdaugavas radošais centrs

2018.gada 10.maijā plkst. 18.00 Rīgā notiks labdarības koncerts Slokas (Jūrmalā) dzīvnieku patversmes atbalstam. Pasākums notiks RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 zālē, Durbes ielā 4.

Koncerta ietvaros uzstāsies pazīstami Latviešu mūziķi, kā piemēram, džeza dziedātāja Diāna Pīrāgs, konkursa X-faktors dalībnieks Deniss Meļņiks, konkursa Golos Krievijā dalībnieks Aleksandrs Kazakovs, šī gada Latvijas pārstāvis konkursā Slavjanskij Bazar – Aleks Silvers, latviešu aktrise Vita Baļčunaite, dziedātājas Liera Šteina un Tamāra Rutkovska un daudzi citi.

„Šis ir koncerts, uz kuru droši var nākt ar visu ģimeni. Kvalitatīva skaņa, skaista programma – lieliska iespēja paveikt kaut ko labu un brīnišķīgi pavadīt laiku. Mēs gaidām ciemos ģimenes ar bērniem, jauniešus un vienkārši cilvēkus, kuri nav vienaldzīgi. Ieeja pasākumā – par ziedojumiem. Šī ir tā reize, kad svarīgs ir katrs cents. Pasākums būs bilingvāls – stāsta Jeļena Tonova, pasākuma vadītāja un koordinātore.

Pasākuma sākums – plkst.18.00. Ilgums – aptuveni trīs stundas. Organizatori gaida uz pasākumu aptuveni 500 cilvēkus – pasākuma telpas ļauj uzņemt lielāku cilvēku skaitu.

Galvenais pasākuma organizators – Dzīvnieku palīdzības dienests (reģ.nr.50008258651).

Pasākums notiek ar RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O atbalstu, kā arī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” atbalstu.

Papildus informācija – 20218553 Jeļena Tonova