NOTIKUMS. Dirty Deal Teatro pārvācas uz Āgenskalnu!

NOTIKUMS. Dirty Deal Teatro pārvācas uz Āgenskalnu!
29/03/2018 Pārdaugavas radošais centrs

Šonedēļ neatkarīgā teātra Dirty Deal Teatro komanda nākusi klajā ar oficiālu paziņojumu, ka pārvācas uz jaunām telpām  Āgenskalnā, Talsu ielā 1.

Pārdaugavas radošā centra komanda ļoti priecājas par nozīmīgo notikumu apkaimes kultūrtelpā un no sirds apsveic DDT ar jaunajām telpām un izaicinājumiem!

Šādu vēstuli teātra komanda sūta saviem kaimiņiem:

Mīļie kaimiņi, Dirty Deal Teātris pārceļas uz Āgenskalnu!

Sekojot Jurģu laika tradīcijām, šajā pavasarī mēs, Dirty Deal teātris, no Daugavas labā krasta pārceļamies uz kreiso – sākot ar maiju, mūs varēs atrast Talsu ielā 1, Āgenskalnā, blakus Eduarda Smiļģa Teātra muzejam.
Jau 11 gadus esam nozīmīga Latvijas laikmetīgās skatuves mākslas daļa. Mūs raksturo neizsmeļama vēlme uzdot jautājumus. Par visu. Reizēm līdz asarām smieklīgus, un reizēm arī līdz kaulam sāpīgus. Jo teātris ir saruna, pieredze, kurai jābūt dzīvai.

Jaunās telpas mums pavērs iespēju jaunām sajūtām un jauniem mākslinieciskiem eksperimentiem. Dodot iespēju mūsu teātra nemainīgajai misijai – piedāvāt skatītājiem jaunu laikmetīgā teātra pieredzi, īstenoties ar vēl nebijušu vērienu.Pārceļoties paliksim tik pat uz apkārtējo pasauli reaģēt griboši un spējīgi.  Mūsu repertuārā turpinās tapt Latvijas oriģināldramturģijas darbi gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem izrāžu programmā “Šmulītis.”

Un nobeigumā – daudzi no mūsu Dirty Deal teātra radošā kolektīva ir jūsu kaimiņi, tāpēc mums ir īpašs prieks, ka Pārdaugava kļūst par vēl vienu kultūras notikumu pieturvietu bagātāka! Gaidīsim Jūs ciemos!

DDT