Izrāde bērniem SPĒĻLAUKUMS

Izrāde bērniem SPĒĻLAUKUMS
16/03/2018 Pārdaugavas radošais centrs

Vides dejas izrāde ar bērnu iesaistīšanos

18.03. plkst. 12:00 un 15:30

Ieeja: bez maksas

Darbība notiek bērnu spēļlaukumā Rīgas Dabaszinību skolā, Ernestīnes ielā 8A
Izrādes ilgums 20-30min.

Interaktīva kustību un dejas izrāde, kas norisinās bērnu spēļlaukumā. Paredzēta bērniem vecumā no 1-5 gadi. Optimāli 30 skatītājiem( var būt vairāk) Māklsinieces izmanto bērnu un spēlļaukumu radītās mizanscēnas, ko attīsta kustību spēlēs. Bērni nosaka notikumu gaitu, tie ir kā izrādes režisori. Izrāde veidota Frankfurtē, pirmizrāde Starke Stücke Festival. 2017.gada martā.

Izrādes Horeogrāfe Annasara Jderstedta

Viņa ir horeogrāfe, dejotāja un skolotāja, kura pasniedz Stokholmā, iepriekš dzīvojusi Malmo, Zviedrijā. Savu bakalaura grādu dejā un pedagoģijā ieguvusi 2014. gadā Stavangeras Universitātē, Norvēģijā, kur vienu semestri studējusi ārzemēs – “SUNY” Brokportā, ASV. Kopš apsolvēšanas Annasara strādājusi, kā ārštata darbiniece vairākos projektos dažādās valstīs, kā piemēram: ASV, Vācija, Namībija. Annasara ir dejojusi kopā ar “Avensis”, “KidZ” deju grupu, “Sandnes Opera”, “OperetteKompani”, “SB Produksjoner”, “OYO” dejas trupu, Mariahu Maloneju un “Flexer & Sandiland”. Viņas horeogrāfijas ir rādītas “Moderna Dansteatern”, “Dansehallerne”, “Dalsnuten”, Oslo kultūras namā, festivālā “Starke Stükke”, festivālā “Franje” un Stokholmas “Fringe” festivālā. Pašlaik Annasara studē Stokholmas Universitātē programu “bērnu kultūra” un strādā, kā ārštata dejotāja, skolotāja un horeogrāfe. Annasaras aizraušanās ir izzināt deju, kā komunikācijas instrumentu bez valodas barjerām, lai satuvinātu cilvēkus no dažādām kultūrām, cilvēkus ar atšķirībām un dažādām vērtībām.

Dejotāja Annika Bergmarka

dejotāja, mūziķe, izpildītāja, psihoterapēte un skolotāja, kura darbojās Stokholmā. Studējusi deju Kopenhāgenas Moderno Deju skolā, Baleta Akadēmijā Stokholmā, kā arī studējusi psihoterapiju Karolinska Institūtā Stokholmā. Annika ir strādājusi kopā ar “Avensis” un “The Expert Dance Company”, ceļojot apkārt Zviedrijai. Annika ir iestudējusi horeogrāfiju deju teātra šovam “Dear Body” (Dārgais Ķermenis), kas pievērš uzmanību viedokļiem par ķermeni un kā par to jūtamies un kas joprojām tiek rādīts Zviedrijā. Annika ir dziedājusi kopā ar vairākiem mūzikas māksliniekiem, kā Arash, Timbuktu, Carola, Cosima, IIDA. Viņa arī ir veidojusi vairākus mūzikas video un skatuves performances.

Dejotāja Izabella Bjurena

dejotāja un medmāsa. Iepriekš dzīvojusi Falunā, bet nu jau vairākus gadus darbojās Stokholmā un nu bāzējās Lundā. Izabella ir studējusi deju Muničā, Vācijā Ivansona Internacionālajā Moderno Deju Skolā, kā arī Deju Universitātē Stokholmā, Zviedrijā. Izabella ir strādājusi ar bērniem daudzviet Stokholmā. Viņa ir dejojusi Stokholmas “Fringe” festivālā 2017. gadā, kā arī ir uzstājusies “Dalateatern” Falunā, Zviedrijā un “Gsteig” Muničā, Vācijā. 2018. gada Janvārī apsolvēja medmāsu skolu.