BIŠU VASKA DRĀNU DARBNĪCA. Homo ecos.

BIŠU VASKA DRĀNU DARBNĪCA. Homo ecos.
04/11/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Vaskadrānu darbnīca

homo ecos: un sociālais uzņēmums “Zaļš” šī gada Ziemassvētku dāvanu darbnīcu ciklu uzsāks ar pašu aromātiskāko darbnīcu – bišu vaskadrāniņu darbnīcu. 🙂 Bišu vaskadrānas ir patīkama alternatīva pārtikas plastmasas iepakojumam mājās. Šis produkts ir ieguvis popularitāti arī to vidū, kas meklē kaut ko interesantu un savādāku.

Šoreiz kopā ar homo ecos: pārstāvi Elina Peksena medus aromāta piepildītās Koka arhitektūras centrs telpās būs iespēja izmēģināt vismaz divus bišu vaskadrānu pagatavošanas veidus. Atradīsiet sev tīkamāko, lai varētu to atkārtot mājās.

Darbnīcas laikā tiks sagatavoti vairāki dāvanu komplekti sev un saviem mīļajiem. Vaskadrānas sviestmaizei un iesāktiem augļiem un dārzeņiem, vaskadrānas bļodu pārklāšanai, vaskadrānas vienkārši labam aromātam. Gatavs dāvināšanai!

Dalībnieku ērtībām

Visi darbnīcās nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. Tomēr, ja ir vēlēšanās apstrādāt kādu īpašu audumu vai mājās ir iekrājusies manta, ar ko nevar saprast, ko darīt…. to droši var ņemt līdzi.

Praktiskā informācija

Dalības maksa vienā darbnīcā —​​ ​20 ​eiro, īpašs piedāvājums, apmeklējot visas darbnīcas —​​ ​70​ ​eiro.

Pirmā darbnīca notiks 24. novembrī – sākums 19:00 vakarā.

Kapēc upcycling darbnīcas?

Vienādas mantas, daudz lieka iepakojuma ir pazīstama sajūta ikvienam, kas reiz ir meklējis vai saņēmis svētkos dāvanas. Lielveikali ir pārpildīti ar cilvēkiem, tur pavadītais laiks nogurdina, un bieži iegādātais īstu prieku nerada. Biedrība “homo ecos:” piedāvā tikties ar radošām personībām, uzzināt vairāk par dažādiem materiāliem un pašiem izgatavot skaistas dāvanas.

 

Jautājumiem:  elina.peksena@homoecos.lv,​ ​28343418