AUKSTĀS MODES TIRGUS. Kalnciema kvartālā

AUKSTĀS MODES TIRGUS. Kalnciema kvartālā
07/10/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Aukstās modes tirgus

Šī gada 7. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies ikgadējais Aukstās modes tirgus, kur vienuviet sastapsies stila meistari no visas Latvijas. Tirgus sola apmeklētājiem unikālus atradumus un īpaši izdevīgus pirkumus, tādēļ patiesie modes un stila atkarīgie aicināti ierasties jau no paša rīta.

 Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 100 tirgotāju, kas pārsteigs ar saviem siltajiem apģērbiem, unikālām rotām un noderīgiem interjera priekšmetiem. Savukārt bērni aicināti piedalīties modes zīmola PETRA.lv darbnīcā, kur varēs paši iejusties dizainera lomā. Kalnciema kvartāla Vīna veikala zālē būs pieejama pop-up frizētava vīriešiem sadarbībā ar The Beard Barbershop, kur interesentiem būs iespēja bezmaksas veikt bārdas korekciju. Visas dienas garumā par regeja mūzikas ritmiem rūpēsies DJ Horen & Speiss (RIGA Reggae).

Par modes tirgus apmeklētāju ārējo veidolu gādās arī vairāki pašmāju modes zīmoli – rudens kleitas un citus jaunumus, kā arī atlaides iepriekšējām kolekcijām piedāvās YUTAEcattusSanfashionM50Linotēka, savukārt mazākos modes cienītājus ar jaunām bērnu rudens/ziemas kolekcijām spēs iepriecināt HebeKarlaRock’n’Mouse un citi. Kvalitatīvas un unikālas vīriešu somas piedāvās Daiļrades dizains, bet Penelope’s Bow ties papildinās tēlu un sasildīs jaunajā rudens sezonā ar stilīgajām vilnas šallēm. Tāpat norisināsies arī ierastais sestdienas zemnieku tirgus ar sezonālajiem gardumiem un pastāvīgo apmeklētāju iecienītajiemlabumiem, kas ļaus izbaudīt īstu rudens modes garšu.

Pasākuma programma:

10.00-16.00 pop-up frizētava vīriešiem

The Beard Cosmetics sadarbībā ar The Beard Barbershop piedāvā iespēju saņemt kvalitatīvu bārdas korekciju – bezmaksas.

11.00-15.00 bērnu darbnīca kopā ar PETRA.lv

Bērni varēs iejusties dizainera lomā un aplikācijas tehnikā veidot sapņu tērpu līnijas.