RUDENS BRĪVDIENU SKOLA. Homo ecos

RUDENS BRĪVDIENU SKOLA. Homo ecos
03/10/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Rudens skola

Vecāki, rudens brīvdienas drīz būs klāt!!!

Meklējam zinātkārus puišus un meitenes dalībai vides izglītības nodarbībās „Rudens brīvdienu skola”, ko organizē homo ecos: un sociālais uzņēmums “Zaļš” sadarbībā ar uzņēmumu Gandrs.

Brīvdienu skola gaida puišus un meitenes, kas vēlas izzināt un pētīt, piedalīties upcycling darbnīcās, apmeklēt interesantas vietas Pārdaugavā, spēlēt spēles un izbaudīt citu brīvdienu skolas biedru sabiedrību kopīgā jautrībā Hartmaņa muižiņas teritorijā.
Aicinām 1.-5. klašu skolēnus.

Brīvdienu skolas darba laiks: 23.-27. oktobris, 9.00-14.00.
Brīvdienu skola uzņems ne vairāk par 12 bērniem, lai nevienam netrūktu mūsu uzmanības. 🙂 Brīvdienu skolā tiks izmantota arī angļu valoda, katru dienu – vieglas pusdienas.

Nodarbībās un aktivitātēs bērni iepazīs 5 tēmas: ūdens, augi, dzīvnieki, tehnoloģijas, sadarbība. Nedēļas stāsts ir par to, cik dažādi var palūkotes un šīm tēmām, piemēram, par ūdeni var mācīties un uzzināt daudz jauna, bet ūdens var būt arī palīgs mācībās. Augus var ēst un no tiem būvēt ēkas, tuklāt tie ir arī daudzu mūzikas instrumentu materiāls. Vērsim acis plaši vaļā un skatīsim lietas no visām pusēm.

Bērni tiks iesaistīti upcycling darbnīcās un spēlēs latviešu un angļu valodās, ies ciemos uz Latvijas Universitātes Botāniskais dārzsLatvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, pie mums brauks ciemos Latvijas Dabas Muzejs/ Latvian Museum of Natural History pedagogs, Gandrs teritorijā varēs spēlēt sadarbības spēles kopā ar Brain Games LV, bet katrs rīts sāksies ar jogas nodarbību.

Brīvdienu skolas nodarbības notiks Gandrs telpās Klanciema ielā 28 Hartmaņa muižiņas teritorijā. Ērtāka piebraukšana no Kapseļu ielas puses.

Brīvdienu skolas dienas kārtību skatiet šeit: https://goo.gl/cx128i

Dalības maksa par nodarbībām, ekskursijām un nelielām pusdienām kopā – 90 eiro.

Pieteikuma anketa: https://goo.gl/forms/O9ScTElfCpEl5bUD2

Vairāk informācijas: elina.peksena@homoecos.lv