PĀRDAUGAVAS VELO TŪRE UN KINO. Pārdaugavas radošais centrs

PĀRDAUGAVAS VELO TŪRE UN KINO. Pārdaugavas radošais centrs
01/10/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Velo tūre

14. oktobra pasākumā kopīgi atklāsim jaunas vietas, Pārdaugavā mītošos noslēpumus un ielūkosimies aiz citkārt slēgtām durvīm! 

Rudenīgā velo tūre būs vienlīdz saistoša gan tuvās Pārdaugavas apkaimes iedzīvotājiem, gan viesiem un citiem interesantiem. Iespējams viena no labākajām lietām, ko darīt sestdienā ir doties laiskā braucienā pa mazajām, mīļajām Āgenskalna ieliņām. Solām, ka šī būs iespēja saelpoties svaigu gaisu, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un tikt pārsteigtiem. Jā, pačukstēsim, ka velo tūrē gaidāmi pārsteigumi!

Pasākuma turpinājums paredzēts agrākajā kinoteātrī Renesanse (vēlāk “Sarkanā ausma”) divu filmu seansā. Šajā vakarā ēka atdzīvosies un atkal atgūs savu agrāko funkciju. Tā ir lieliska iespēja gan apskatīt piemirstās telpas, gan baudīt kvalitatīvu kino. Seanss sāksies ar režisora Ģirta Laubes īsfilmu “Mārdomas”. Savukārt otras filmas izvēle šobrīd ir nodota apkaimes iedzīvotāju un kino ekspertu rokās. Par iznākumu drīz ziņosim, sekojiet līdzi jaunumiem!

Programma:

15:00 – interaktīva velo tūre. Tikšanās punkts pretī Āgenskalna tirgum, Bāriņu iela 10 

18:00 – filmu seanss kinoteātrī, Nometņu iela 44

Dalība pasākumā ir bezmaksas. Pietiekties velo tūrei un/vai kino apmeklējumam var līdz 12. oktobrim rakstot uz kino@kinobize.lv

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.