TIRGUS UN DARBNĪCA BĒRNIEM. Kalnciema kvartāls

TIRGUS UN DARBNĪCA BĒRNIEM. Kalnciema kvartāls
12/09/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Policijas suns

16. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies iknedēļas tirgus, kurā zemnieki cienās ar rudens delikatesēm un amatnieki piedāvās savus rokdarbus. Īpaša vērība tiks pievērsta drošības tēmai, jo rudens atnes ne tikai gardas dabas veltes, bet arī agri iestājas tumšs. Visas dienas garumā Kalnciema kvartāla tirgū viesosies Rīgas pašvaldības policija un policijas suns ROTTO, lai izglītotu gan lielus, gan mazus par drošības jautājumiem.

Smagsvari ķirbji, dzidrie āboli, sārtvaidzes brūklenes un cidonijas – īsts rudens valdzinājums, ko sarūpējuši zemnieki Kalnciema kvartāla tirgū no plkst. 10.00 līdz 16.00. Tirgus ir bagātīgs, jo piedāvā tā apmeklētājiem gan sagatavoties ziemas garajiem vakariem, papildinot krājumus ar ābolu un aroniju sīrupiem, smiltsērkšķu marmelādēm, gan sasildīties amatnieku darinātajās jakās, cimdos un cepurēs.

Rudenī satumst jau pavisam agri, tāpēc nepieciešams pievērst uzmanību drošībai uz ielām. Par to parūpēsies dizaineri, kas veido atstarojošus un funkcionālus apģērbus – “Spīgo” un “Flashion Wear”. “MIL design” radījis elegantas brošas; krāsainos “Laimonis” atstarotājus var piestiprināt gan kā brošu pie mēteļa, gan piekarināt pie somas vai bērnu ratiņiem.

Programma:

 No plkst. 10.00 līdz 16.00 bērni aicināti iepazīties ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, uzdot jautājumus par viņu ikdienas darbu un sēdēt īstā policijas mašīnā. Policijas suns ROTTO atgādinās par ceļu satiksmes noteikumiem un aicinās kopīgi spēlēt izglītojošas spēles. Par aktīvu dalību bērniem pasniegs balvas.

Tirgus produkcija
Kalnciema kvartāla tirgus