SKAŅU MEŽS. DJ TRIO APEIRON CREW. Kalnciema kvartāls

SKAŅU MEŽS. DJ TRIO APEIRON CREW. Kalnciema kvartāls
25/06/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Apeiron Crew

Par koncertu

Kalnciema kvartālā uzstāsies DJ trio Apeiron Crew -Kopenhāgenā dibināts dāmu DJ trio, kurā ietilpst dānietes Sāra Svanholma (Sara Svanholm) un Simona Ūstere (Simone Øster), kā arī Emma Bleika (Emma Blake) no Skotijas. Visas trīs darbojas arī solo ar pseidonīmiem Smokey, Mama Snake un Solid Blake. Trijotne kopš 2014.gada ir atzīti dīdžeji Kopenhāgenas deju mūzikas pagrīdē, un to ir veicinājusi gan ar savu rezidenci klubā Culture Box, gan ar piedalīšanos neoficiālos deju mūzikas pasākumos un ar regulāriem setiem radiostacijās.

https://soundcloud.com/groove-magazin/groove- podcast-85- apeiron-crew

Pasākumu rīko biedrība „Skaņu mežs” koncertsērijas ”Ziemeļnieces eksperimentālajā mūzikā” ietvaros, ar Kulturkontakt Nord un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Pasākuma sākums: 20. jūlijā, 19:00.

Apmeklējums – bezmaksas.

 

Apeiron Crew

Apeiron Crew DJ seti ir veidoti starpjoslās starp advancētu tehno un hausmūziku, elektro vai hip-hopu, kas visbiežāk tiek atskaņots no Kopenhāgenas neatkarīgajos mūzikas veikalos iegādātām platēm vai ierakstiem, lai atspoguļotu šīs pilsētas mūzikas izdevniecību dažādās estētikas.

https://soundcloud.com/outer-zone/sets/solid- blake-mario- ep-ouz01- clips

Trio dalībniece Mama Snake Apeiron Crew darbību komentē sekojoši: „Mēs nekad neesam tiekušās skaidri definēt savu nodarbi, un es arī nedomāju, ka tas ir nepieciešams. Ir svarīgi virzīties uz priekšu – pilnveidot savas miksēšanas prasmes un ieguldīt pietiekami daudz laika, lai atrastu jaunus ierakstus.”

https://soundcloud.com/ectothermrecordings/nts-radio- x-ectotherm- 120417-mama-snake

Mama Snake arī nenoliedz, ka trio darbību iespējams uzlūkot no sociopolitiskas perspektīvas: „Es dodu priekšroku spēlēt liberālos, savā ziņā „kreisos” klubos, kas tiecas radīt atvērtu un drošu vidi cilvēkiem, kas ne vienmēr jūtas sabiedrības normu pieņemti. Dīdžejot manās acīs nekad nav bijusi politiska iecere, taču pēdējā laikā es sāku to uzlūkot šāda perspektīvā – padomājiet, velns ar ārā, Tramps taču ir prezidents un Liebritānija pamet Eiropas savienību! Mēs katrs mēģinām iesaistīties,kā varam. Lai gan mēs nekad neesam publiski uzņēmušās šādu lomu, mediji mūs bieži piemin kā daļu no kustības, kas uzsver sieviešu klātbūtni klubu kultūrā, un man šķiet, ka mums jācenšas, lai turētu līdzi šim titulam.”

Vairāk informācijas: www.skanumezs.lv