KULTŪRBĀRS BALODIS. ATVĒRŠANĀS SVĒTKI!

KULTŪRBĀRS BALODIS. ATVĒRŠANĀS SVĒTKI!
15/06/2017 Pārdaugavas radošais centrs

TIEKAMIES – kultūrbāra “BALODIS” atvēršanas svētkos
šo piektdien, Baložu ielā.

Programmā:

Uzstāsies arī mūsu draugi –
– grupa DAGAMBA
– EVIJA VĒBERE / solo
+ VJ
KAKTS / K7
*koncerta sākums 19:30
*ieeja bezmaksas

DAGAMBA

Grupas „DAGAMBA” mūzikā tiek apvienotas Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, kā arī radīts jauns, aizraujošs un spēcīgs skanējums, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piešķir grupas muzikālajam izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti. 2011. gadā starptautisko mūzikas grupu „DAGAMBA” izveidoja latviešu čellists Valters Pūce, kuram pievienojās viņa bērnības draugs Antons Trocjuks (čells), sākotnēji esot grupai divu mūziķu sastāvā. „DAGAMBA” kaislīgā mīlestība pret mūziku piesaistīja irāņu perkusionistu Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianistu Daini Teni, kā arī grupas jauno dalībnieku – bundzinieku Artūru Jermaku. Šobrīd grupas sastāvs ir internacionāls, apvienojot piecus dažādu nāciju mūziķus. „DAGAMBA” aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi, sākot ar Bēthovenu un beidzot ar U2, apvieno mūziku no visas pasaules – roks, pops un klasiskā mūzika.
http://www.dagamba.eu/
https://soundcloud.com/dagamba-official

EVIJA VĒBERE

Evijas Vēberes pasakainā balss caurvij sintizētu skaņu mežu, kas noved pie patiesības, kuru aizmirsi agrā bērnībā, bet vienmēr nojauti, ka tā tur ir.

Dziesmu noskaņu spektrs plešās no rotaļīgi bezrūpīgām dejām līdz šizofreniskām eksistenciālas krīzes izraisošām kantātēm.
Dziesmas caurvij viens svarīgs jautājums, ko baidamies uzdot – kas mēs esam un kapēc?
https://www.evijavebere.com/
https://soundcloud.com/evija-veber

IEEJA BEZMAKSAS!