EKSPEDĪCIJA “VESELĪBAS BOTĀNIKA.” Homo ecos

EKSPEDĪCIJA “VESELĪBAS BOTĀNIKA.” Homo ecos
30/05/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Veselības botānika

Homo ecos aicina ekspedīcijā no 30.  jūnija līdz 2. jūlijam!

Par ekspedīciju:

Aicinām dodoties izglītojošā zāļu vākšanas ekspedīcijā “Veselības botānika”! Kad vasaras saulgrieži būs atzīmēti un Jāņi ielīgoti, laiks vākt augus ziemai. Šāds vasaras pasākums homo ecos: kļuvis par tradīciju, jau piekto gadu kopā ar dalībniekiem iepazīstot unikālas vietas un apgūstot jaunas zināšanas par augiem. Ekspedīcija dosies uz Elkas kalna saimniecība.

Esam priecīgi pastāstīt, ka šogad ekspedīcijā piedalīsies arī fitoterapeits Artūrs Tereško. Ārsts un augu valsts pazinējs (http://www.fitoterapija.lv/) svētdien vadīs sarunu par zāļu tēju labajām īpašībām un atbildēs uz jautājumiem par to, kuri no pļavās sastopamajiem un ekspedīcijas laikā savāktajiem augiem vislabāk izmantojami veselīgo uzlējumu gatavošanā. Kopā ar viņu ekspedīcijas dalībnieki varēs doties vākt pļavas augus un mācīties par to pielietojumu veselības uzlabošanā.

“Elkas kalna” saimniecības vadītāja Inese Stibe laipni uzņems ekspedīcijas dalībniekus savās mājās, cienās ar veģitārām maltītēm, organizēs pārgājienu uz Elkas kalna virsotni, kur pēc nostāstiem atrodams Vidzemes likteņupes Gaujas sākums. Ineses pavadībā notiks arī organisko ziepju liešana no zāļu tējām un eļļas izvilkumiem.

Par prāta un ķermeņa izvingrināšanu rūpēsies videi draudzīgā dzīvesveida piekritēja Ilze Jēče. Ar viņu kopā rītos un vakaros notiks jogas nodarbības, kurās ar apzinātu kustību un elpošanas palīdzību būs iespēja atbrīvoties no ikdienas saspringuma un atgūt spēkus.

Ja vēlies piedalīties ar savām prasmēm, veidot kādu dārbnīcu vai citu pasākumu, piesakies! Tas mūsu būšanu kopā tikai bagātinās! 🙂

Iebraukšana saimniecībā piektdienas pēcpusdienā, došanās prom – svētdien pēcpusdienā . Nakšņošana notiks turpat Elkas kalna saimniecībā. Līdzi jāņem guļammaiss un spilvens. Precīzāka informācija un dienas kārtība sekos tuvāk pasākuma pirmajai dienai.

Dalības maksa – 75 eiro. Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties līdz 19.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu:

https://docs.google.com/a/homoecos.lv/forms/d/e/1FAIpQLSfIRGjD-0W2tQ9ksJ48qoCwKPVw6kSslbm3Xg_UQB9B_WnYGA/viewform

Vairāk informācijas: birojs@homoecos.lv