RISEBA STUDENTU KINO PĀRDAUGAVAS SVĒTKOS

RISEBA STUDENTU KINO PĀRDAUGAVAS SVĒTKOS
18/05/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Sestdien, 20. maijā no 12.00 – 23.00 notiks Pārdaugavas svētki Arkādijas parkā, kur ar dažādām aktivitātēm ģimenēm piedalīsies arī augstskolas RISEBA studenti.

Jau astoto gadu maijā Arkādijas parkā un tā apkārtnē notiek Pārdaugavas svētki.Pārdaugavas izpilddirekcijas rosināti, pārdaugavieši – izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumi, sportisti, mākslinieki, mūziķi un citi radošie un aktīvie rīko varenus svētkus sev un citiem visas dienas garumā, apliecinot Pārdaugavas īpašo noskaņu un daudzveidību.

2017. gada Pārdaugavas svētkos aicinām iepazīt un lepoties ar Pārdaugavas galveno vērtību – tās cilvēkiem, kuri ar savu neatlaidīgo un radošo darbu, talantiem un uzņēmīgumu veido šo pilsētas daļu un tās apkaimes.

Pārdaugava tiek radīta nemitīgi, tā nav un nevar būt pabeigta, gluži kā visa Rīga – to katru dienu rada tās iemītnieki, katrs atsevišķi ikdienā un visi kopā sanākot svētkos.

Augstskola RISEBA šogad apmeklētājiem piedāvās apmeklēt KINO TELTI un noskatīties 2,5 stundas garu audiovizuālās mediju mākslas studentu dokumentālo filmu un video darbu programmu laikā no plkst.11–17.00. Savukārt mazākajiem svētku apmeklētājiem būs iespēja izspēlēt ERUDĪCIJAS SPĒLI un pārbaudīt savas zināšanas par Pārdaugavas zināmākajām ēkām, kultūras pasākumiem, Pārdaugavā mītošajiem rakstniekiem, mūziķiem, režisoriem, kultūras darbiniekiem, kā arī uzņēmumiem, kas strādā Daugavas šajā krastā.

Kino teltī  būs Kultūras un atpūtas centra IMANTA skatītāju soli, kurus Mākslas dienu pasākuma ietvaros  gatavoja Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Koka mākslas un metālmākslas nodaļas audzēkņi, apgleznoja Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas audzēkņi.

Pārdaugavas svētku pasākuma programmu varat aplūkot šeit.
Pasākums sociālajā tīklā Facebook šeit.

Programma