LIELĀ MODES UN DIZAINA DIENA. Kalnciema kvartāls

LIELĀ MODES UN DIZAINA DIENA. Kalnciema kvartāls
17/05/2017 Pārdaugavas radošais centrs

27. maijā jau ceturto reizi norisināsies gada lielākais modes un dizaina tirgus Kalnciema kvartālā – LIELĀ MODES UN DIZAINA DIENA. Piedalīsies aptuveni 100 modes un dizaina radītāji un mākslinieki ar jaunākajām kolekcijām, no kuriem 5 būs viesi no Lietuvas un 2 no Igaunijas.

Paralēli norisināsies iepriekšējo sezonu kolekciju izpārdošana, īpašas akcijas un piedāvājumi. Redzēsim arī jaunpienācējus, kas savas kolekcijas pieteiks pirmo reizi, kā piemēram, AnnyWoolhouse (LV), Indigo Textile (LT), JOOLE (LV), Glass Art, u.c.

Modes zīmolu preces, kuras varēsiet atrast tikai Lielajā modes un dizaina tirgū, būs populārais pašmāju zīmols ZIB, kas vienmēr iepriecina Kalnciema kvartāla apmeklētājus ar īpaši draudzīgām atlaidēm, Yayoi rotas, Yuta ar jauno vasaras apģērbu kolekciju, Cita Rota, dizaina un modes veikals M50, SAZ Shoes, Tooche.me filca apavi, Lucky me un citi. Tirgus notiks ne tikai ārā, pagalmā, bet arī Vīnu veikala telpās.

Kārtīgi sapucēties un labi pavadīt laiku aicinām uz vasaras skatuves, baudot lieliskus ēdienus, piemēram, COD restorāna fish and chips, Eco Catering gardos briežu gaļas burgerus, gardas kūkas no Traki mierīga vai neatkārtojamos šokolādes braunijus kopā ar kafiju un atvēsinātu baltvīnu.
Par muzikālo noformējumu rūpēsies DJ Henriks Eliass Zēgners.

Paralēli norisināsies arī zemnieku tirgus ar visiem sezonālajiem gardumiem un pastāvīgo apmeklētāju iecienītajiem labumiem.

Laikā no 11.00-15.00 norisināsies divas darbnīcas ģimenēm ar bērniem:

“Homo Ecos” darbnīcā „Kad vecs top jauns” tiks radīti unikāli un videi draudzīgi auskari no pet pudelēm. Savukārt bērnu apģērbu zīmols PETRA aicinās bērnus veidot leļļu apģērbus.
„Kad vecs top jauns” darbnīca notiek ar Rīgas domes atbalstu.
Dalība darbnīcās ir bez maksas.

Pārstāvētie zīmoli:
ZIB*,
Ecattus,
Verba,
Indigo textile no Lietuvas,
Tapi-Tapi no Lietuvas,
YUTA,
Colorfall,
Benji Knewman,
PetraLV,
Malvine.lv,
KUMA Design no Igaunijas,
MARŮŮ Leather,
Lucky Me,
Black Bag,
BAIBA GLASS,
MaiMai,
Daiļrades dizains,
Cita Rota
Karels
Korola handmade jewelry
TOOCHE
SAZ
YAYOI
M50