RADI MĀRAS EZERU. ĪSLAICĪGĀ NOTIKUMU KAFEJNĪCA.

RADI MĀRAS EZERU. ĪSLAICĪGĀ NOTIKUMU KAFEJNĪCA.
14/05/2017 Pārdaugavas radošais centrs
Māras ezers

Mēs gribam vasaras kafejnīcu Māras dīķa krastā, laiviņas un ūdens velosipēdus ūdenī, ģimenes, kas sauļojas un priecīgus bērnus, kas baro pīlēnus un spēlē spēles, mēs gribam koncertus pie, ap un uz Māras dīķa, mēs gribam daudz plašus zaļumus un tīru ūdeni, kur spoguļoties skaistajiem, vecajiem kokiem, kas tieši tagad plaukst pilnā sparā. Mēs no dīķa gribam radīt ezeru.

Šogad Pārdaugavas svētku tēma ir RADI PĀRDAUGAVU, mēs tam pievienojamies un radām Māras ezeru, kaut nedaudz tādu, kādu mēs to gribētu redzēt nākotnē un kāds tas ir bijis pagātnē – rīdzinieku un viesu mīlētā atpūtas vieta ūdens piekrastē. Vēlamies, lai ūdenstilpnes klātbūtne mūsu skaistajā, zaļajā Pārdaugavā nav pastarpināta, bet gan vietu definējoša.

Pārdaugavas svētkos, laukumiņā aiz Ojāra Vācieša muzeja Pārdaugavas radošais centrs kopā ar Arkolat virtuves studija veidos īslaicīgo notikumu kafejnīcu. Visas dienas garumā būs iespēja gan gardi un diži paēst Burgeru māja Lielais Kristaps, gan eleganti pamieloties pie vīna glāzes Fazendarestorānā, gan baudīt gardu kafiju Qubik caffè Latvija.

Pasākuma laikā skanēs dzīvā mūzika Pārdaugavas jauno un topošo, kā arī profesionālo izpildītāju sniegumā, ikvienam būs iespēja piedalīties dažādās radošajās aktivitātēs, spēlēs un konkursos.

Pašus maziņākos viesus mēs aicināsim doties balansa ritenīšu vienības braucienā un radīt lielo Pārdaugavas ielu zīmējumu.

Programmā:

13:00 – 24:00 darbojas īslaicīgā kafejnīca
13:00 – 21:00 radošās aktivitātes, dzīvā mūzika un performances
15:00 balansa ritenīšu vienības brauciens
16:00 – 19:00 grupas “Labi dzīvot Āgenskalnā” kaimiņu kopā sanākšana

Jaunumi:

 

Mazo vienības brauciens

Lai Māras dīķis uzplauktu, tas kārtīgi jāiesilda ar kādu jestru nodarbi! Tādēļ sestdien plkst. 15:00 aicinām mazos Pārdaugavas svētki 2017 apmeklētājus uz vienības braucienu ap Māras dīķi! Viens no vienības brauciena dalībniekiem laimēs RICHTER bērnu apavus! Dalībniekiem būs iespēja iegūt arī citas jaukas dāvaniņas un kopīgi radīt Māras ezeru

Lielais Kristaps

Vīri no Burgeru māja Lielais Kristaps sūta sveicienus un savu ēdienkarti, lai savlaicīgi vari izvēlēties, kurš dižburgeris būs tuvāks sirdij.

Ēdienkarte