KALNCIEMA KVARTĀLA BRĪVDABAS KONCERTSEZONAS ATKLĀŠANA. Mary McBride Trio

KALNCIEMA KVARTĀLA BRĪVDABAS KONCERTSEZONAS ATKLĀŠANA. Mary McBride Trio
29/04/2017 Pārdaugavas radošais centrs

2017. gada brīvdabas koncerti notiks katru ceturtdienu, sākot no 11. maija, piedāvājot plašu un kvalitatīvu mūzikas programmu. Tāpat kā citus gadus, visa vasaras programma iepriekš netiks publicēta, katru koncertu izziņojot kā pārsteigumu. Publikai tiks piedāvāts šobrīd svaigākais no Latvijas mūzikā notiekošā, vienu vakaru veltot kādai roka leģendai, vienu estrādes mūzikas elkiem, dažus vakarus ļaujoties elektronikai un eksperimentāliem starpžanru piedzīvojumiem un, protams, atstājot daudz vietas izciliem vokāliem, džezam un pasaules mūzikai.

2017. maijā notiks Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertsezonas atklāšana ar Mary McBride Trio – Americanastilā, kas ir roka, blūza, džeza, un kantrī mūzikas apvienojums. Pateicoties Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības atbalstam, uz vienīgo koncertu Rīgā ieradīsies mūziķi Mērija Makbraida (Mary McBride, vokāls), Deimons Dauno (Damon Daunno, vokāls)un Džons Spērnijs (Jon Spurney, taustiņi) ar koncertu CRAZY LOVE.

Dziedātāji Mērija Makbraida un Deimons Dauno, abi spēcīgas balss īpašnieki (powerhouse singers), un pianists Džons Spērnijs sniegs neaizmirstamu koncertu ar slavenu amerikāņu mākslinieku dziesmām, ieskaitot tādas Ņūorleānas R&B leģendas kā Allan Touissant un Irma Thomas, popa šovmeni Bruno Mars, leģendāro soula dziedātāju Ray Charles un mūzikas gigantus Lou Reed, Prince, Sharon Jones, Leonard Cohen un David Bowie.

Kā pavadošais sastāvs amerikāņu mūziķiem pievienosies profesionāli Latvijas mūziķi Matīss Čudars (ģitāra), Edvīns Ozols. (bass) un Jānis Jaunalksnis (bungas).

Mērija Makbraida ir dziedātāja un komponiste, kas izdevusi 4 albumus un cita starpā saņēmusi ievērojamu atzinību par dziesmu “No One’s Gonna Love You Like Me” godalgotajai filmai „Brokeback Mountain / Kuprainais kalns”. (https://www.youtube.com/watch?v=I29nEO0WElQ).

Mary McBride ar grupas biedriem ir snieguši tūkstošiem dzīvās mūzikas koncertu un ir sadarbojušies, uzstājušies un devušies tūrēs ar tādām zvaigznēm kā Blondie, Chubby Checker, Clarence Gatemouth Brown, Cyndi Lauper, Delbert McClinton, Jerry Lee Lewis, Joe Cocker, John Prine, Koko Taylor, LL Cool J, Lou Reed, Marcia Ball, Rufus Wainwright, Maria Muldaur, Natalie Merchant, Patti Smith, Mavis Staples, Philip Glass, Ray Davies, Son Volt, Sugarhill Gang, B52s, Indigo Girls, Tony Joe White un Ziggy Marley, tai uzstājušies arī kopā ar Elton John.

Deimons Dauno ir dziedātājs, komponists, multinstrumentālists un aktieris, prestižās Ņujorkas mākslas augstskolas NYU’s Tisch School of the Arts absolvents. Viņš ir piedalījies daudzu Brodvejas mūziklu tapšanā, un ir pieprasīts mūziķis vairākās grupās.

Džons Spērnijs ir mūziķis, komponists un aranžētājs, uzstājies ar tādām slavenībām kā Elton John, Stevie Wonder, David Byrne, Lou Reed un Laurie Anderson. Viņš sacer mūziku un ir Brodvejas mūziklu režisors gan Ņujorkas teātros, gan Oskarotā režisora Spike Lee filmās. John Spurney komponē mūziku neskaitāmām TV programmām un seriāliem, piemēram, “The Simpsons”.

Video:

Pasākuma laikā darbosies brīvdabas kafejnīcas.

Pasākuma norises laiks no 18.00-23.00. Ieeja bez maksas.

Kalnciema kvartāla vasaras koncertsezonas atbalstītāji ir Lielvārdes alus un Citadele banka.

 Sekojiet aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv