RĪGAS KAUSS TEĀTRA SPORTĀ 2017. Eduarda Smiļģa muzejs

RĪGAS KAUSS TEĀTRA SPORTĀ 2017. Eduarda Smiļģa muzejs
18/04/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Rīgā vēl nebijis un unikāls pasākums- festivāls ‘’Rīgas Kauss teātra sportā 2017’’ norisināsies š.g. 21. un 22.aprīlī. Pasākums, kur vienkopus uz skatuves satiksies vairāk kā 150 dalībnieki no visas Latvijas un sabiedrībā zināmi teātra sporta kustības aizsācēji un pazīstami improvizācijas spēlētāji, kā piemēram, Nauris Brikmanis (Comedy KIT jeb Karaliskais Improvizācijas Teātris), Kaspars Breidaks (Improvizācijas teātris ‘’Spiediens’’, SWH radiobalss), Raimonds Ruzenieks (Rīgas Improvizācijas teātris), režisors Juris Rijnieks, režisore Astra Kacena, modes mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis jeb Kašers un citi.  Pasākumā norisināsies gan dažādās meistarklases, gan izklaidējošas aktivitātes, un, galvenokārt, dalībnieki cīnīsies par galveno balvu- īpaši pasākumam veidotu ‘’Rīgas Kausu 2017’’- piecās vecuma kategorijās. Tajā piedalīsies gan paši mazākie improvizatori, kas šogad uzsākuši skolas gaitas 1.klasē, gan jau pieredzējuši dalībnieki no improvizācijas teātru studijām. ‘’Rīgas Kauss 2017’’ tiek organizēts ar mērķi iedibināt neizsīkstošu tradīciju teātru kultūrā, popularizējot improvizācijas teātra mākslu kā neatņemamu teātra sastāvdaļu. Un tā kā Latvijā improvizācijas teātris ienāca pirms 20 gadiem, un tā pirmsākumi meklējami arī Rīgā, šī festivāla tradīcijas uzsākšana tieši šogad būtu lieliska iespēja atzīmēt arī jubilejas gadu. Turpmāk šāds festivāls tiks organizēts ik pēc diviem gadiem Rīgā.

 Pasākums norisināsies divas dienas LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, Rīgā. Pasākums sāksies 21.aprīlī plkst. 12.00 ar svinīgu pasākuma atklāšanu. Dienas pirmajā pusē norisināsies pusfināls un fināls 1.-4.klašu un 5.-6.klašu grupā, savukārt dienas otrajā daļā norisināsies pusfināli 7.-9. un 10.-12.klašu grupās. Savukārt, 22.aprīlī jau no plkst.10.00 norisināsies studiju pusfināli un lielie fināli, kuros dalībniekus sagaida ne viens vien pārsteigums.

Aicinām sekot līdzi pasākuma lapai: https://www.facebook.com/events/250024165445867/, kurā tiek publicēta aktuālā informācija.

Pasākumu organizē brīvo mākslinieku apvienība ‘’Pieaugušie bērni’’ un Rīgas Hanzas vidusskola. Īpašie atbalstītāji: LKA Eduarda Smiļģa teātra muzejs, Rocket Bean Roastery, Big Bad Bagels, RIMI, DEPO DIY.

Informāciju sagatavoja:

Krista Lubiņa,

Tālr.22176118,

Krista.lubina@gmail.com