SINDRE BJERGA + MODELBAU = TECH RIDERS. Bārs Pils

SINDRE BJERGA + MODELBAU = TECH RIDERS. Bārs Pils
09/04/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Arī šonedēļ bārs Pils piedāvā svaigu mūziku – projektu Tech riders. Šis projekts radās 2016. gadā, kad apvienojās Sindre Bjerga no Norvēģijas un Frans De Waard no Nīderlandes, lai dotos kopīgā tūrē pa Vācīju un Nīderlandi. Papildus sadarbībai tūres ietvaros abi mākslinieki nolēma turpmāk darboties kā duetam.

Pamats šim lēmumam bija abu mākslinieku plašā pieredze elektroniskās mūzikas radīšanā un improvizācijā. Taču plānotu un mērķtiecīgi izstrādātu skaņdarbu vietā, Frans de Waards radīja 8 dziesmu pamatstruktūras, kas tika balstītas uz Sindre Bjerga skaņdarbiem un šīs dziesmas tika papildinātas ar sintezatoru un ritmu.

Tūres laikā Frans miksēja visus materiālus reālā laikā un Bjerga pievienoja sintezatoru, radio, kasešu magnetafona un mikrofona trokšņus. Tā rezultātā radītajai mūzikai piemīt mežonīgs, trokšņu pilns skanējums.

Šobrīd Tech riders dodas tūrē pa Somiju un Baltijas valstīm. Duets Pilī uzstāsies 12. aprīlī. Koncerta sākums ir  20:00 un to varēsiet baudīt līdz 23:00. Ieeja kā vienmēr ir bezmaksas. Ja uz Pils bāru dosies pirmoreizi, tad tas atrodas  Eduarda Smiļa ielā 35.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par Tech riders, šeit būs pāris noderīgas saites:

Sindre Bjerga mājaslapa:

www.sindrebjerga.wordpress.com

Modelbau Soundcloud:

Sindre Bjerga koncertieraksts