SISU – JEB SARUNAS PAR UN AP BRĪVDOMĀTĀJA ANRIJA RANCĀNA DZĪVES UZTVERI. Hāgeskalna komūna

SISU – JEB SARUNAS PAR UN AP BRĪVDOMĀTĀJA ANRIJA RANCĀNA DZĪVES UZTVERI. Hāgeskalna komūna
29/03/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Brīvās domas raidītājs “Hāgenskalna Komūnā” piedāvā

Sarunu šovs : SISU – Jeb sarunas par un ap ielu brīvdomātāja Anrija Rancāna dzīves uztveri.

Kultūrvieta Hāgenskalna komūna veido internetaTV un dzīvo sarunu šovu Brīvās domas raidītājs, kura mēŗkis ir dažādus sabiedrībā, Rīgā un Āgenskalna apkaimē interesējošus un svarīgus tematus aprunāt un analizēt no dažādiem mazāk tradicionāliem rakursiem. Šovs regulāri notiek komūnbārā “Hāgenskalna komūna”. Tajā piedalās ne vien raidījuma/šova viesi, bet arī skatītāji, kuriem ir iespēja uzdot savus jautājumus un izteikt komentārus par raidījuma tēmu un ar to saistītiem jautājumiem. Šajā raidījumā runāsim ar ielu bērnu, nepieradināmu kosmonautu, patriotu, labestīguma cienītāju, Gizmo draugu, Rīgas Eminemu – Anriju Rancānu. Jau vairākus gadus Anrijs ir noracies darbos un dzīvo atrauti no pilsētas burzmas. Dzīvo ar savu pārliecību un domām.

Nedaudz no viņa varat redzēt youtube kanālā, taču laiks dzēš daudz. Lai tas neidzēstu pārāk daudz, mēs aicinām atpakaļ Anriju. Parunāsim par SISU un visu pārējo.

Pārdaugavā, Āgenskalna centrā, jau vairāk kā pirms gada radās komūnbārs “Hāgenskalna komūna”.  Viens no “Hāgenskalna komūnas” mērķiem ir radīt vidi, lai Pārdaugavas apkaimē dzīvojošie domu un sajūtu līdzinieki varētu regulāri tikties un kvalitatīvi atpūsties. šo vidi mēs raksturojam vienā vārdā – baudītava.

Sekot līdzi aktualitātēm iespējams:

Facebook.com/hagenskalnakomuna

Sarunu šovs notiks 2017.gada 30.martā – ceturtdienā, plkst. 19.30

Nometņu ielā 49.

Brīvās domas raidītāju atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.