KĀ RŪPĒTIES, KOPT, PĀRSTĀDĪT UN UZTURĒT MĀJAS AUGUS. Kalnciema kvartāls

KĀ RŪPĒTIES, KOPT, PĀRSTĀDĪT UN UZTURĒT MĀJAS AUGUS. Kalnciema kvartāls
17/03/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Trešdien, 29. martā plkst. 18:30 Kalnciema kvartāls sadarbībā ar LU Botānisko dārzu aicina uz telpaugu ekspertes – Ingūnas Gudrupas lekciju: „Kā rūpēties, kopt, pārstādīt un uzturēt mājas augus., kas ir viens no „Urbānā pavasara” programmas pasākumiem.

Telpaugi ir ne tikai daļa no mājas interjera, tie arī vairo zaļumu, veselību un uzlabo gaisa kvalitāti.

Lekcijā vairāk varēs uzzināt par 8 svarīgākajiem faktoriem telpā (gaisma, temperatūra, mitrums uc.), kas jāņem vērā, audzējot telpaugus. Kā arī par telpaugu izvēli atbilstoši mājokļa mikroklimatam un par telpaugu kopšanas ABC – augu pārstādīšanu, laistīšanu, mēslošanu, apgriešanu.

Lekcija paredzēta ikvienam, kas vēlas padarīt savu dzīvi zaļāku izgreznojot savu apkārtni ar telpaugiem. Pēc lekcijas telpaugu eksperte Ingūna Gudrupa palīdzēs rast atbildes un risinājumus uz klausītāju jautājumiem.

Visu marta mēnesi sadarbībā ar LU Botānisko dārzu Kalnciema kvartālā norisinās „Urbānais pavasaris”, no 3.- 29. martam piedāvājot plašu pasākumu programmu: lekcijas par aktuālām dārzkopības tēmām plašai publikai un radošas nodarbes ģimenēm ar bērniem. Centrālais notikums paredzēts 18. martā, kad notiks “Sēklu tirgus”, kura mērķis ir vērst uzmanību uz Latvijai raksturīgām un saglabājamām augu šķirnēm, iespēja iepazīties ar dažādu sēklu kolekcionāriem, iegūt un mainīties ar sēklām. Programmu papildina mākslinieces Annas Ceipes izstāde – instalācija skulptūru dārzā “Nesalaužamais paliek klusējot”, kas ļauj nokļūt antīku mītu apvītā pasaulē.

Visa “Urbānā pavasara” programma pieejama www.kalnciemaiela.lv un Facebook @kalnciemaiela.

Ieeja pasākumos bez maksas. Projekts notiek sadarbībā ar LU Botānisko dārzu, to  līdzfinansē Rīgas dome.

Sekojiet aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

t.26311113

Anete Freimane