LIELĀ TALKA PĀRDAUGAVĀ. Meklējam bēdīgākās vietas

LIELĀ TALKA PĀRDAUGAVĀ. Meklējam bēdīgākās vietas
08/03/2017 Pārdaugavas radošais centrs

22. aprīlī visā Latvijā notiks gadskārtējā Lielā Talka. Āgenskalns, Torņakalns, Dzirciems – tās ir vienas no zaļākajām Rīgas apkaimēm, tomēr arī pie mums nākas sastapties ar dažādām vides piesārņojuma problēmām. Ir vietas, ko iedzīvotāji piemirsuši, ko ikdienas steigā nepamana un paiet tām garām, ir vietas, kas agrāk bijušas iemīļotas atpūtai un brīvā laika pavadīšanai, bet tagad aizaugušas ar brikšņiem, nesakoptas. Lielā Talka ir mūsu iespēja atrast kādu šādu vietu un padarīt to iedzīvotājiem un viesiem tīkamu, pievilcīgu, sadraudzēties ar saviem kaimiņiem, pavasarīgi sarosīties un izkustēties.

Pārdaugavas radošā centra un Tuvās Pārdaugavas radošās organizācijas nolēmušas kopīgi sakopt vairākas šādas vietas Āgenskalnā un Torņakalnā un aicināt mūsu apkaimju iemītniekus palīgā.

Līdz 17. martam kopīgi meklējam 2-3 vietas, ko apņemsimies šogad Lielajā Talkā sakārtot. Lūdzam Āgenskalna un Torņakalna iemītniekus iesūtīt tās vietas, kuras, jūsuprāt, talkotājiem noteikti jāapmeklē nekavējoties. Lūdzam ņemt vērā, ka, ja vietai nepieciešama kopšana, ko var nodrošināt tikai ar smago tehniku – buldozeriem, celtņiem -, tad talkā pašu spēkiem galā droši vien netiksim, tomēr, ja arī šādas vietas tiks atzīmētas, noteikti pievērsīsim institūciju uzmanību konkrētajiem problēmjautājumiem.

Gaidīsim jūsu ierosinājumus līdz 2017. gada 17. martam. Vietu, tās fotogrāfiju, kurā redzams tās piesārņojums vai cita vides problēma, un nelielu problēmas aprakstu sūtīt uz e-pastu info@pardaugavasradosaiscentrs.lv vai raksti mums mūsu Facebook lapā.