KUKAINĪT, objektu izrādes pirmizrāde

KUKAINĪT, objektu izrādes pirmizrāde
15/02/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Izrādē piedalās priekšmeti, elektriskas un elektroniskas ierīces, skrūvītes un sajūtas. Tā ir kukainīšu pasaule – pasaule, kur katrs ir kaut kā liela maza sastāvdaļa. Un droši vien šis lielais ir arī sastāvdaļa kaut kam vēl lielākam – bezgalīgi lielam. Kukainīšu ir daudz, viņi rosās, dzīvo, sapņo, meklē un griežas vienā lielā kopumā uz Zemes apkārt Saulei, kamēr tā neatlaidīgi un spoži spīd tālu tālu plašajā kosmosā, sildot un apgaismojot visu pasaules dabu.

Vai visi kukainīši atceras Sauli saskatīt? Vai varbūt kādam tomēr pietrūkst kāda skrūvīte vai diedziņš, lai ieraudzītu? Ir jānāk skatīties, kā kukainīši uz Sauli skatās – var paskatīties kopā ar viņiem, kukainīt.

Izrādes pamatā ir Imanta Ziedoņa dzejolis “Kukainīt, re, kā saule spīd”. Varbūt kāds, kas vēl nezin, pēc izrādes šo dzejoli zinās no galvas. Tas būtu patiesi jauki un noderīgi, jo labus dzejoļus no galvas zināt ir labi un vajag!

Režija – Kristīne Vītola, spēlē – Armands Berģis, Kristīne Vītola un Normunds Griestiņš. Elektronikas jautājumu eksperts – Hugo Seleckis.

Pirmizrāde 17.februārī plkst. 19.00, izrādes 18.februārī plkst. 15.00, 19.februārī plkst. 15.00 un 19.00 Eduarda Smiļģa Teātra muzejā.
Biļetes – 7 EUR, bilesuserviss.lv un pirms izrādes.

Atbalsta – Valsts Kultūrkapitāla fonds. Sadarbība ar LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeju.