Pārdaugavas radošā centra vortāls ir tīmeklī

Pārdaugavas radošā centra vortāls ir tīmeklī
14/01/2017 Pārdaugavas radošais centrs

Pārdaugavas radošais centrs ir tīmeklī!

Ar jauno gadu darbu sāk jauna interneta vietne – Pārdaugavas radošais centrs. Šeit vēlamies savest kopā kultūras organizācijas, aktīvus iedzīvotājus un atbildīgus uzņēmējus teritorijā ap Māras ezeru, Arkādijas parku, Uzvaras parku un Āgenskalna tirgu. Pasākumi, projekti, vietas, kuras apmeklēt un izzināt, domubiedri – to atradīsi šeit.

KAS IR PĀRDAUGAVAS RADOŠAIS CENTRS?

“Pārdaugavas radošais centrs” ir iniciatīva jaunai radošai teritorijai Rīgas kreisajā krastā. Lai savestu kopā kultūras organizācijas, aktīvus iedzīvotājus un atbildīgus uzņēmējus teritorijā ap Māras ezeru, Arkādijas parku, Uzvaras parku un Āgenskalna tirgu. Kāpēc? Lai no jauna atklātu un stiprinātu šo vietu nozīmi, un kopīgi veidotu un koptu vidi, kurā patīkami būt, satikties, darīt, radīt un pieredzēt ko īpašu.

Apkārtnes vietzīmes – lielie, zaļie parki, Māras ezers, dzejnieku nami, Smiļģa izsapņotā māja aicina mūs domāt par grieķu mītos aprakstīto teiksmaino Arkādiju – vietu, kur dievi bezrūpīgi līksmo un labprāt tiekas ar cilvēkiem. Arī tāpēc, ka ne velti te atrodas Arkādijas parks.

Arkādija – idilliska vieta, kur mierīgi un omulīgi atpūšas laimīgi cilvēki, patiesā saskaņā ar dabu. Doma par skaisto Arkādiju ir mūsu vīzija par apkārtnes nākotni.
Tāpēc kopīgi vēlamies stiprināt apkārtnes radošo iemītnieku potenciālu un ikdienas darbu. Gribam darboties, lai kopā radītu patīkamus apstākļus un kontaktpunktus sadarbībai teritorijas izaugsmē starp visdažādākajām pusēm.

KĀ TU VARI LĪDZDARBOTIES UN IEGŪT?

Ikviens radošais teritorijas iemītnieks aicināts izmantot šo mājaslapu kā iespēju pastāstīt par apkārtnes vietām un notikumiem. Informāciju vai jautājumus sūti uz info@pardaugavasradosaiscentrs.lv. Ja vēlies īstenot kādu ieceri, un meklē radošus domubiedrus, tad atradīsi tos, rakstot uz info@pardaugavasradosaiscentrs.lv Turpat raksti arī tad, ja Tev ir kas īpaššs piedāvājams, kas varētu noderēt teritorijas radoššo iemītnieku darbā.

KĻŪSTI PAR PARTNERI!

Aicinām organizācijas pievienoties partneru sadarbības memorandam un sniegt idejas par teritorijas un kopienas attīstību! 2016. gada sākumā pēc fonda INITIUM iniciatīvas tika parakstīts sadarbības memorands par radošās teritorijas “Pārdaugavas radošais centrs” izveidi un kopīgu attīstības mērķu un plānu veidošanu ar vairākām organizācijām teritorijā ap Āgenskalna tirgu, Māras dīķi, Arkādijas un Uzvaras parku – Jāņa Akuratera muzeju, Ojāra Vācieša muzeju, Eduarda Smiļģa teātra muzeju un kultūras centru – bāru “Hāgenskalna komūna”. Sazinies ar mums info@pardaugavasradosaiscentrs.lv

Interneta vietne tapusi ar Rīgas domes atbalstu.

Vietni uztur fonds INITIUM.